Akademia Mistrza
dla szkół

Specjalistyczne, bezpłatne jednodniowe warsztaty cukiernicze z Mistrzem Świata Mieczysławem Chojnowskim zostaną przeprowadzone w szkołach, które wykażą się kreatywnością i za pośrednictwem formularza prześlą do nas pracę na jeden z poniższych tematów:

  1. Krótki filmik z lekcji pokazowej - prosimy o przesłanie aktywnego linku do filmu. Długość materiału nie powinna przekraczać 2 minut. Materiał można zamieścić w portalu Youtube, Vimeo lub na witrynie internetowej szkoły.
  2. Reportaż pt. Nasza Szkoła (film lub zdjęcia) - prosimy o przesłanie aktywnego linku do filmu. Długość materiału nie powinna przekraczać 2 minut. Materiał można zamieścić w portalu Youtube, Vimeo lub na witrynie internetowej szkoły. Reportaż w formie zdjęć powinien składać się z minimum 5, maksymalnie 10 fotografii w formacie jpg; waga zdjęcia maksymalnie 1MB.
  3. Wypiek pt. Nasza Szkoła (film lub zdjęcia) - prosimy o przesłanie aktywnego linku do filmu. Długość materiału nie powinna przekraczać 2 minut. Materiał można zamieścić w portalu Youtube, Vimeo lub na witrynie internetowej szkoły. Reportaż w formie zdjęć powinien składać się z minimum 5, maksymalnie 10 fotografii w formacie jpg; waga zdjęcia maksymalnie 1MB.